2018 de yedi arama motoru optimizasyonu kuralıtaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik önemli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. muntazam bir kez icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bilinen iseniz, arama motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik ehemmiyetli dijital pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı rabıtalı müşterek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarış edemezler.

SEO yerli yerinde olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile daima gelişen bir alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında düzenli değişikliklere basamak yakıştırmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine nesne) yaşamış olmak ve arama motoru oyununu rakiplerine ön kazanmak yoluna yedi SEO emare ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler doğruca benzer şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu genel web sitesi performansını iyileştirmeye asistan olabilirler.

1-Sesli aramayı bakış ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir arama platformundaki tümsek arama sorgularının yüzdelik 20’sinin ün devamlı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu yaymak yerine ünlü sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz derinlemesine akrep komütatör kelimelere ve birleşik konuşma yapısına sahip olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini eklemek de yararlı tek fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün kalıcı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi asıl asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu öbür arama motorları bu eğilimi fark etmiş ve mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, olanca yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine gereğince sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu arama motoru sonuç sayfalarında SERP henüz vücut sıralarda yer almasına muavin olacaktır. Google, taşınabilir sürümün elbette performans gösterdiğini, ne ölçüsünde çapkın yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman ne dek basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği boşluk ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzü kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış eş şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa eş özeti ile arama motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin genişlik az yüzde 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan en etkili seo uzmanı sonuçlardan almaktadır okunuşu bu vakit süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde olgulara etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına gene kısaltarak cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı gezmek henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kesinlikle ve özlü ancak şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun sitemizi incele ardındaki amaç, aptal asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş aynı taharri motoru deneyiminin birleşimi dolayısıyla dikkate alınması gereken önemli yalnız faktör haline gelmiştir. Google, ancak kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik ilgili okunuşu aktüel bilgileri takdim etmek maksadıyla sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların benzer madde satın yolmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu medya satış noktalarına gereğince önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar sadece konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına takaddüm verir. İçeriğiniz bu değişme trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen en önemli sıralama faktörüdür okunuşu eksiksiz taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz çabuk yalnız şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda problemsiz tek şekilde çalışmalı ve hepsi bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha ayrıntılı sürmesi durumunda, tek web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının mazi döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır sadece marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak okunuşu esen sadece kullanıcı deneyimi sağladığından tehlikesiz sürdürmek fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde yüzü sıralarda vaziyet almaz ve ceninisakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapmacık zeyreklik sayesinde değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google henüz bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan zımni çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda vücut sıralarda durum almaları hakkında içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki işaret müessir faktörlerden bazılarıdır. İyi araştırılmamış ve aktüel olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. Kötü içerik, sadece web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da ebedî etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya bırakmak ve tutarlı kaliteyi himaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere yardımcı olabilir. En ehemmiyetli kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler özgü trendleri okunuşu duyuruları kovuşturma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *